שבת בקרעסטיר - סעודות שבת לקבוצות וליחידים בקרעסטיר

"קרעסטירער היים" הוא המקום שלכם לחווית שבת נהדרת כפי שאמורה להיות. אנו מציעים לכם סעודות שבת באיכות הגבוהה ביותר, בלב העיירה ההונגרית הקסומה – קרעסטיר.

במסגרת השירות שאנו נותנים, אנו מספקים ללקוחותינו סעודות שבת בטעם ביתי ואיכותי שהתבשלו באהבה ובקפידה. הסעודות שלנו מאופיינות בטעמים עשירים המשקפים את המטבח היהודי החסידי המסורתי. המגוון רחב ומוגש בשפע. סעודות השבת מוגשות אצלינו באולם האוכל כשלכל זוג או קבוצה יש את הפינה שלהם. אנו לא מספקים בשלב זה אפשרות של איסוף עצמי (טייק אווי).

קרעסטירער היים מספקת חוויה שלמה ללקוחותיה. מעבר לסעודות השבת המפנקות, אנו מציעים גם אפשרות לינה בעיירה קרעסטיר. בין אם אתם זוג שמחפש סופ"ש רגוע ושקט, משפחה שרוצה לברוח מהשגרה, או קבוצה שמחפשת לחוות את השבת באופן מיוחד, אנו נמצאים כאן כדי לממש את החלומות שלכם.

אז, בואו והצטרפו אלינו לשבת בקרעסטיר, ותחוו את הרוגע, השקט, האווירה החמימה, והחוויה שלא תשכחו. אנחנו מחכים לכם בקרעסטירער היים, הבית שלכם לשבת.

מחירון לינה וסעודות שבת בקרעסטיר

האתר בבניה!

שימו לב, האתר בשלבי בניה, יתכן מידע שגוי, לא רלוונטי, או לא עדכני, אין לסמוך על הנתונים באתר. נשמח לכל הערה והארה במייל office@krastir.com